Press "Enter" to skip to content

Impreza integracyjna w hotelu w Gorcach

Zjawiskowo ukształtowane, oddzielone masywy, które nie łączą się w zwarte pasma sprawiają, że góry zlokalizowane pomiędzy doliną Skawy, a Kotliną Rabczańską a także Kotliną Sądecką przyjęły nazwę Beskidu Wyspowego. Beskidy bezsprzecznie mają swój wyjątkowy charakter, o którym przekonujemy się oglądając ze szczytów cudowne krajobrazy roztaczające się na Tatry oraz Gorce.

Jadąc na parodniowy urlop w te tereny, wskazane jest zatrzymać się w tej urokliwej okolicy. Zaledwie 2 km od Gorczańskiego Parku Narodowego umiejscowiony jest hotel w górach Górski Raj. Niezwykły, albowiem znakomicie dostosowany co do gastronomii, rozrywki, ale głównie dla rodzin z dziećmi.

imprezy integracyjne w górach
Imprezy integracyjne w górach – baza hotelowa fot.1

Hotel umiejscowiony jest na obszarze, dobrze zaprojektowanego ogrodu, w którym odkryć można miłą chwilę harmonii. W oddali rozbrzmiewa delikatny szmer górskiego potoku, a każdy podmuch wiatru, przynosi przyjemną woń świerków z przyległej puszczy. Dodatkowo umiejscowienie hotelu jest idealną bazą wypadową na różne szlaki górskie zarówno piesze, rowerowe lub konne. Zlokalizowany w centrum Gorców, Górski Raj jest kapitalną bazą dla wielbicieli sportów zimowych.

 

Imprezy integracyjne w górach – baza hotelowa fot.2

Nagminnie przyjeżdżają tu zarówno sympatycy snowboardu jak i ludzie pasjonujący się narciarstwem. Najbliższy wyciąg znajduje się raptem kilkaset metrów od hotelu. Trzeba zobaczyć Beskidy. Nie tylko w sezonie letnim, ale też jesiennym. Najczęściej odwiedzanym szczytem w tej grupie górskiej jest Luboń Wielki, na który wiedzie m.in. trakt z Rabki Zaryte.  Na tym szczycie znajduje się jedyne w Beskidzie Wyspowym schronisko turystyczne. Następną cechą tej charakterystycznej góry są gołoborza, które są otoczone ochroną rezerwatową. Ochronie podlega tutaj również wielki las świerkowo – jodłowy. Przez gołoborza na czubek Lubonia prowadzi bardzo ciężki, za to ogromnie atrakcyjny szlak turystyczny, nazwany Percią Borkowskiego.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *