Press "Enter" to skip to content

Toaleta publiczna bez ręczników papierowych się nie obędzie!

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości dozowniki ręczników papierowych marek Faneco, Warmtec, Jofel, Impeco. Są to tańsze zamienniki znanego producenta – Merida. Produkty, które Państwu oferujemy wykonane są z trwałych materiałów, a ich wykończenie jest solidne i estetyczne. Jako Pomocne Centrum Zaopatrzenia zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie każdy klient mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów technicznych jak i estetyki.

Praktyczne zastosowanie pojemników na ręczniki papierowe

Artykuły pochodzące z naszego asortymentu przeznaczone są do instalacji w toaletach publicznych. Z powodzeniem można je wykorzystać we wszystkich miejscach użytkowanych przez dużą liczbę osób, zapewniając w ten sposób wysokie standardy higieny. Znakomicie sprawdzą się w takich miejscach jak: przedszkola, szkoły, restauracje, biurowce, centra handlowe, urzędy i instytucje publiczne czy inne obiekty użyteczności publicznej.

Rodzaje podajników na ręczniki papierowe

dozownik ręczników papierowych

Ze względu na różnorodne potrzeby naszych klientów zadbaliśmy o bogaty asortyment. W naszym sklepie mogą się Państwo zaopatrzyć w dozowniki ręczników papierowych rozmaitych wielkości, kształtów oraz wykonanych z różnych materiałów.
W naszym sklepie możliwy jest zakup uchwytów na ręczniki papierowe na listki typu ZZ, dostępnych od wersji mini (250-300 listków) aż po wersję maxi liczącą 600 ręczników papierowych. Wymiana materiału higienicznego jest niezwykle prosta, ponieważ pojemniki otwierając się, tworzą wraz z pokrywą kąt prosty. W trakcie uzupełniania ręczniki nie wysypują się, a dzięki specjalnie wyprofilowanemu otworowi u dołu dozownika możliwe jest bezproblemowe wyciągnięcie pojedynczego listka „ZZ” lub jego dowolnej liczby.
Innym popularnym modelem uchwytów na ręczniki papierowe są modele na rolki, dostępne w różnych rozmiarach, uzależnionych od długości średnicy (14-22 cm). W przypadku tego typu pojemników wymiana ręcznika papierowego sprowadza się jedynie do otworzenia pokrywy i wymieniu zużytej rolki na nową. Aby wyciągnąć odpowiedniej długości ręcznik papierowy, wystarczy pociągnąć za wystający materiał i urwać we właściwym miejscu.

Zalety zamkniętych modeli dozowników ręczników papierowych

W naszej ofercie dostępne są modele zamknięte pojemników na ręczniki papierowe. Zamknięty system przechowywania ręczników, sprawia że nie są one narażone na czynniki zewnętrzne, takie jak: zanieczyszczenia, zabrudzenia, mikroorganizmy czy bakterie, dzięki temu dozowniki ręczników papierowych zapewniają zwiększenie zachowania podstawowych elementów higieny. Zarówno modele wykonane z najwyższej jakości plastiku ABS, jak i te ze stali nierdzewnej posiadają okienka transparentne, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można zmierzyć poziom zużycia materiałów higienicznych.

pojemnik na ręczniki papierowe

Zalety pojemników na ręczniki papierowe z plastiku ABS

W naszej ofercie dostępne są pojemniki na ręczniki papierowe wyprodukowane z najwyższej jakości plastiku ABS, który jest odporny na uderzenia, wygięcia oraz zarysowania, co czyni produkt solidnym i niezawodnym. Ponadto producenci zadbali także o estetyczny wygląd, dzięki czemu uchwyty na ręczniki papierowe świetnie się prezentują zarówno z prostym, jak i eleganckim wystrojem. Konserwacja tego typu podajników jest niezwykle prosta, można je czyścić za pomocą środków higienicznych na bazie mydła lub mleczkami do czyszczenia.

Zalety dozowników na ręczniki papierowe ze stali nierdzewnej

Drugim materiałem niezawodnym przy produkcji dozowników ręczników papierowych jest stal nierdzewna 304, zapewniająca odporność na słabe kwasy oraz wilgoć. Pojemniki wykonane z tego materiału nie korodują ani nie rdzewieją. W naszym asortymencie dostępne są modele błyszczące oraz wyprodukowane ze stali szczotkowanej, która zapobiega pozostawianiu odcisków. Niewątpliwą zaletą uchwytów na ręczniki papierowe ze stali nierdzewnej jest ich łatwa konserwacja za pomocą dostępnych na rynku środków do czyszczenia stali.

 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *