Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Aukcje samochodowe na portalu Poleasingowe.pl

Aukcje samochodowe na portalu Poleasingowe.pl
Psia kategoria
Psi opis

Poleasingowe.pl to miejsce, gdzie już teraz Was zapraszamy. Jeżeli chcecie być pewni tego, że znajdziecie sprzęt w dobrej cenie, który będziecie mogli jeszcze z powodzeniem wykorzystać, to zapraszamy do nas. Organizujemy licytacje i aukcje, które mogą się okazać dla Was nie lada okazją.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Zasada działania naszego serwisu jest bardzo prosta. Sprzedawca wystawia u nas dany przedmiot. Każda osoba zainteresowana nim powinna zawsze bardzo dokładnie zapoznać się z opisem danego przedmiotu, aby być świadomą tego, na co dokładnie się decyduje. Po akceptacji naszego regulaminu, będziecie mieli szanse na to, aby złożyć ofertę. Jeżeli wygracie, to sprzedawca ma 72h na zaakceptowanie oferty.

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Potem pozostanie już tylko wpłata oferty i załatwienie pozostałych, drobnych formalności. Mamy nadzieję, że będziecie chcieli nas często odwiedzać. W szczególności, że panuje u nas taka różnorodność. Na bieżąco aktualizujemy nasze oferty. Zachęcamy do ich przeglądania. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z zakupów u nas.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Psi telefon
801009409
Psie miejsce
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Psi regon
021014968
Psi nip
8942976550
  • Aukcje samochodowe na portalu Poleasingowe.pl
  • Aukcje samochodowe na portalu Poleasingowe.pl