Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet
Psia kategoria
Psi opis

Badania laboratoryjne, chirurgia, stomatologia i dermatologia, to tylko nieliczne dziedziny którymi zajmują się nasi weterynarze. Z przyjemnością prezentujemy pełną ofertę naszej kliniki i mamy nadzieję, że jeśli tylko będziesz potrzebować profesjonalnego wsparcia w opiece nad swoim zwierzakiem, to zgłosisz się właśnie do nas.

Już na wstępie pragniemy Ci powiedzieć, że mamy w pełni wyposażone sale zabiegowe i gabinety. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem i nie boimy się go używać. Każdy z naszych weterynarzy ma odpowiednie kwalifikacje, które poparte są sporym doświadczeniem. Przyjmujemy zwierzęta w różnym wieku, do każdego schorzenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i najszybciej jak to możliwe staramy się je wyeliminować. Jedną z naszych usług jest profilaktyka. W ramach tej dziedziny odrobaczamy, zabezpieczamy przed kleszczami i pchłami, sprawdzamy stan uzębienia, szczepimy przeciwko wściekliźnie i różnym chorobom zakaźnym. Nasz weterynarz potrafi także dopasować odpowiednio zbilansowane menu, które będzie dobrane do wieku, stanu zdrowia i rasy zwierzęcia.

Jeśli jednak poza profilaktyką szukasz na przykład specjalisty od okulistyki psów i kotów, to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza klinika specjalizuje się w tej dziedzinie i ma swoim pacjentom wiele do zaoferowania. Badamy ciśnienie wewnątrz gałkowe, badamy dno oka, robimy USG gałki ocznej, testy produkcji łez oraz klasyczne badania okulistyczne. W naszym laboratorium można zrobić wszystkie niezbędne badania, a wyniki interpretowane są na miejscu.

Psi telefon
534820033
Psie miejsce
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
Psi regon
366321634
Psi nip
8952114212