Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Psychoterapia Wrocław – Gabinet Psychologiczny Proterapeutica

Psychoterapia Wrocław – Gabinet Psychologiczny Proterapeutica
Psia kategoria
Psi opis

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy otrzyma stosowną pomoc. Proterapeutica została stworzona przez pełne pasji siostry - Agatę Pacię oraz Agnieszkę Nowak. Ich zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że poradnia jest w stanie pomóc każdemu kto tego potrzebuje. Wieloletnie doświadczenie skutkuje znajomością wielu różnorodnych metod leczenia, które przynoszą zamierzone skutki.

Psychoterapia Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica udziela pomocy z zakresu psychiatrii, psychologii i logopedii. Praca odbywa się z zastosowaniem podejścia psychodynamicznego, które jest najefektywniejsze. Specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w certyfikowanych szkoleniach. Rozwój pracowników przyczynia się do lepszej pracy z pacjentami.

Psychoterapia Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Wszyscy, którzy borykają się z różnorakimi zaburzeniami - lękowymi, odżywiania, osobowości, snu - powinni niezwłocznie zgłosić się do Proterapeutica. W tym miejscu otrzymają profesjonalną pomoc i porzucą swoje dawne problemy.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Psi telefon
663875291
Psie miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Psi regon
362700702
Psi nip
8961399071
  • Psychoterapia Wrocław – Gabinet Psychologiczny Proterapeutica
  • Psychoterapia Wrocław – Gabinet Psychologiczny Proterapeutica