Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski – tłumaczenia angielski Wrocław

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski – tłumaczenia angielski Wrocław
Psia nazwa:
Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski – tłumaczenia angielski Wrocław
Psia kategoria:
Psi opis:

W dobie globalizacji, lepszych możliwości uzyskania pracy za granicą, wyjazdów biznesowych czy podróży w różnych celach często potrzebne są ważne dokumenty w języku angielskim. Tylko gdzie je przetłumaczyć z języka polskiego? Najlepiej wybrać Punkt Tłumaczeń. To idealne miejsce, w którym dokumenty są profesjonalnie tłumaczone i spełniają wszelkie wymogi.

Dyplom ukończenia studiów, świadectwo ukończenia liceum, zaświadczenie o niekaralności, świadectwo pracy, zaświadczenie o zameldowaniu, wydruk informacji z KRS, zaświadczenie o stanie cywilnym i wiele innych dokumentów są wymagane przez zachodnich pracodawców, biura pracy, firmy czy urzędy stanu cywilnego. Mogą się również okazać niezbędne przy uzyskaniu wiz i chęci podjęcia legalnej pracy w innym kraju. Pragnąc zrobić odpowiednie wrażenie i dobrze się zaprezentować należy mieć je przygotowane i perfekcyjnie przetłumaczone.

Punkt Tłumaczeń zajmuje się także przekładem na język polski anglojęzycznych dokumentów. Odpis aktu urodzenia lub małżeństwa, payslip, apostille, amerykańskie i kanadyjskie prawo jazdy to tylko niektóre z nich.

Oferta Punktu Tłumaczeń jest obszerna, ceny są atrakcyjne a jakość usług stoi na najwyższym poziomie.

Psi telefon:
512492758
Psie miejsce:
ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
Psi regon:
022450803
Psi nip:
6922418679