Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Wrocławska firma sprzątająca ABC-Service

Wrocławska firma sprzątająca ABC-Service
Psia kategoria
Psi opis

Firma sprzątająca ABC-Service oferuje swoim klientom kompleksowe usługi sprzątania obiektów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Domeną jej działań jest łączenie dyspozycyjności pracowników z wysokiej klasy sprzętem czyszczącym, co zapewnia klientom optymalne dopasowanie usługi i jej najwyższe standardy.

Zamówienie sprzątania można złożyć w dogodnych dla firmy godzinach, również po okresie pracy samej firmy, tak, by ekipa sprzątająca nie przeszkadzała pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków. ABC-Service oferuje m.in sprzątanie specjalistyczne, mycie okien, pranie wykładzin, czyszczenie elewacji oraz utrzymanie czystości na zielonych terenach wokół obiektów.

Firma posiada własne zaplecze techniczne, a w jej parku urządzeń sprzątających znajduje się pod 1500 profesjonalnych maszyn. Dodatkowo ABC-Service umożliwia również zamówienie ochrony osób i mienia oraz świadczy usługi transportowe, stając się kompleksowym rozwiązaniem dla dużych i średnich przedsiębiorstw, którym zależy na całościowej obsłudze.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Psi telefon
713544354
Psie miejsce
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Psi regon
930522767
Psi nip
8980025555
  • Wrocławska firma sprzątająca ABC-Service